Yonetim Kurulu

Ben Kahraman Uzan. Topluma Destek Derneği kurucu başkanıyım. Derneğimizin yönetim kurulu başkanı görevini yürütmekteyim. 11 yıldır tarih öğretmeni olarak çalışıyorum. 10 yılı aşkın süredir toplum çalışmalarında görev aldım. Uluslararası, ulusal ve yerel projelerde görev aldım. Yöneticilik, liderlik, girişimcilik ve sosyal girişimcilik konularında söyleşi, konferans ve sempozyum düzenledim, yürüttüm. Ayrıca şehrimizin kent konseyinde yürütme kurulu üyesi olarak görev alıyorum.

Ben Mustafa Zabun. Topluma Destek Derneği’nin saymanıyım.

Ben Slavica Uzan. Makedonya’da doğdum. Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. 2009 yılından bu yana aktif olarak STK ve gençlik sektöründe çalışıyorum. Şu anda TDD proje koordinatörü olarak çalışıyorum. Erasmus plus ve European Solidarity Corps projelerinden ve bu projelerin gönüllülerinden sorumluyum. Ayrıca proje yazımı ve koordinesi, virtual exchange facilitator, coach, mentor ve eğitmen olarak çeşitli kurumlarda ve ülkelerde çalışıyorum.

Merhaba ben Duygu Kaplan 1986 İzmir doğumluyum. Çanakkale’de yaşıyorum. Evli ve 1 çocuk annesiyim.  Özel bir kurumda kurum müdürü olarak görev yapmaktayım. 2017 yılında kurulan derneğimizin kurucu üyeleri arasında yer alıyor ve aynı zamanda derneğimizin genel sekreteri ve  basın sözcülüğü görevlerini üstleniyorum.

Ben Hilal Aşcı, 1998 yılında samsunda doğdum. 2020 yılında gazi üniversitesi hukuk fakültesinden mezun oldum, aynı yıl TDD ailesine katıldım. Dernekte Hak Temelli Çalışmalar ekibinin ekip koordinatörüyüm.